Võta meiega ühendust

Let us know your wishes and we will definitely find a solution!

Telefon :

aadress :

Järvekalda tee 1
76912, Harkujärve

Tabasalu kontor (Ranna tee 17, Tabasalu)
Tartu kontor (Ilmatsalu 3b, Tartu)

Kirjuta meile

Kuidas saaksime abiks olla?

    Kes on meie tiimis?

    Saa tuttavaks meie tublide töötajatega

    download_124

    Siim Vahter

    Ehitusjuht

    siim@kiirwarren.ee
    tel 5598 1000

    download_124

    Peeter Subbi

    Projektijuht – markeerimistööd

    peeter@kiirwarren.ee
    tel 5786 5860

    download_124

    Taavi Lõhmus

    Projektijuht – ITS

    taavi@kiirwarren.ee
    tel 5348 3030

    download_124

    Sven Parmas

    Projektijuht

    sven@kiirwarren.ee
    tel 5308 9365

    download_124

    Mihkel Vanamb

    Projektijuht

    mihkel@kiirwarren.ee
    tel 5837 9709

    download_124

    Margus Põldaru

    Projektijuht - Tartu

    margus@kiirwarren.ee
    tel 5645 5785

    download_124

    Grete Nellis

    Tootmisjuht

    tootmine@kiirwarren.ee
    tel 5552 7407

    download_124

    Kimmo Liivak

    Juhatuse liige

    kimmo@kiirwarren.ee
    tel 5349 8048