Võta meiega ühendust

Anna teada oma soovidest ja kindlasti leiame lahenduse!

Telefon :

aadress :

Järvekalda tee 1
76912, Harkujärve



Tabasalu kontor (Ranna tee 17, Tabasalu)
Tartu kontor (Ilmatsalu 3b, Tartu)

Kirjuta meile

Kuidas saaksime abiks olla?

    Kes on meie tiimis?

    Saa tuttavaks meie tublide töötajatega

    download_124

    Kimmo Liivak

    Juhatuse liige
    kimmo@kiirwarren.ee
    tel 5349 8048
    download_124

    Siim Vahter

    Ehitusjuht
    siim@kiirwarren.ee
    tel 5598 1000
    download_124

    Peeter Subbi

    Projektijuht – markeerimistööd
    peeter@kiirwarren.ee
    tel 5786 5860
    download_124

    Taavi Lõhmus

    Projektijuht – ITS
    taavi@kiirwarren.ee
    tel 5348 3030
    download_124

    Sven Parmas

    Projektijuht
    sven@kiirwarren.ee
    tel 5308 9365
    download_124

    Mihkel Vanamb

    Projektijuht
    mihkel@kiirwarren.ee
    tel 5837 9709
    download_124

    Grete Nellis

    Tootmisjuht
    tootmine@kiirwarren.ee
    tel 5552 7407