Võta meiega ühendust

Anna teada oma soovidest ja kindlasti leiame lahenduse!

Telefon :

aadress :

Järvekalda tee 1
76912, Harkujärve



Tabasalu kontor (Ranna tee 17, Tabasalu)
Tartu kontor (Ilmatsalu 3b, Tartu)

Kirjuta meile

Kuidas saaksime abiks olla?

    Kes on meie tiimis?

    Saa tuttavaks meie tublide töötajatega

    Kiirwarren Taristuehituse täislahendused

    Siim Vahter

    Ehitusjuht
    siim@kiirwarren.ee
    tel 5598 1000
    Kiirwarren Taristuehituse täislahendused

    Peeter Subbi

    Projektijuht – markeerimistööd
    peeter@kiirwarren.ee
    tel 5786 5860
    Kiirwarren Taristuehituse täislahendused

    Taavi Lõhmus

    Projektijuht – ITS
    taavi@kiirwarren.ee
    tel 5348 3030
    Kiirwarren Taristuehituse täislahendused

    Sven Parmas

    Projektijuht
    sven@kiirwarren.ee
    tel 5308 9365
    Kiirwarren Taristuehituse täislahendused

    Mihkel Vanamb

    Projektijuht
    mihkel@kiirwarren.ee
    tel 5837 9709
    Kiirwarren Taristuehituse täislahendused

    Grete Nellis

    Tootmisjuht
    tootmine@kiirwarren.ee
    tel 5552 7407
    Kiirwarren Taristuehituse täislahendused

    Kimmo Liivak

    Juhatuse liige
    kimmo@kiirwarren.ee
    tel 5349 8048